Вн пдйшов до бйниц й подивився через отвр. Ця мова вльна вд естетики та засобв соцреалстично псевдогероки, яка, по сут, лише поглиблю як особист, так соцальн травми", - говорить режисер. Та що там казати – в ту мить, коли один з геров Наших котикв недбало наспву Пливе кача по Тисин, готуючи обд, авторка цих рядкв теж ледве не застогнала вд тако наруги над Реквмом Майдану… Проте з розвитком сюжету таке блюзнрство цьому герою мимохть пробачаш. Професор ошелешено: Але в нас зворотнй зв’язок з ними, та ми втлюмо х побажання. Що це: провокаця чи спроба змнити радянськ лекала?
Минулого тижня "Мо думки тих" подивилось бльше нж 50 тисяч глядачв, а це майже населення всього Фастова. Фнал сподобався, вн хоч трохи зумв вдихнути у стрчку позитив, але й показав, як деяким вйськовим важко знайти себе псля вйни. Це теж заслуга гумору? Для цивльних нколи це може бути справжнм розривом шаблону, але життя на фронт не зупиняться. Зрештою Оля розум сво помилки, але деякий негатив у сторону медаспльноти у Наших котиках вдчуваться. Загальне враження: мен сподобалися Наш котики. Коли буде така можливсть — обов’язково повдомимо. Також зазначаться, що у Львов вже розкупили вс квитки у першу залу на допрем’рний показ фльму.
Вн мав вонний досвд, багато зна, але нкому про це не говорить. Це фльми “Бранц”, “Брама” та нш. Найбльше гумор нас рятував, коли ми поверталися назад, тому що завжди вдбувалися яксь весел стор… Це внутршнй захист вд того, що ти бачив”, – розповв Тубольцев. Коли ми входили в Пски, його рятували наш медики, повитягували з нього осколки. Кноповсть “Наш Котики” незабаром з’явиться в укранських книгарнях.
Повна назва фльму, Наш котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмежено антитерористично операц з тимчасовими елементами вйськового стану — це майже пряма вдсилка до класично сатирично чорно комед Стенл Кубрика про ядерну вйну, яка вийшла у 1964 роц – Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb / Доктор Стрейнджлав або Як я перестав хвилюватись полюбив бомбу. До реч, дуже раджу подивитися цей фльм.